Незабаром школа. Нова колекція вже у продажу! Тільки якісні тканини, сучасний дизайн. В асортименті блузки, сорочки, сарафани, жакети, костюми.

                 Ольга Мазур

                       24 квітня 2016 року        

 

 

Дуже сподобався магазин, якісні речі та великий вибір товарів. Можна підібрати і  для немовлят і для підлітків.   Дуже все сподобалось.

                 Олена Кононець

                        16 квітня 2016 року

 

 

  Хороший магазин. Прийшли,  щоб купити хлопчику штани,  то купили ще й кофту і  футболку. Дуже  якісні речі за  не великі гроші.

Відгуки покупців:

Плакат-2

Долучайтесь до нас у соцмережі "Вконтакте"

                 

 

                      Максим Коваль

                        9 квітня 2016 року

 

   Сподобався магазин оскільки завжди можу тут знайти необхідний товар, і ще дуже задоволений сервісом, оскільки завжди готові надати  якісну консультацію при виборі потрібного товару.

                 Яна Миронець

                       31 березня 2016 року

 

   Дуже задоволена вашим         інтернет-магазином.               Широкий асортимент товарів   та доступні ціни. Сервісом       залишилася задоволена.         РЕКОМЕНДУЮ для інших       покупців.

*Для того, щоб залишити відгук про наш магазин дитячого одягу "Модні дітки" напишіть нам його на нашу електронну адресу: modni.ditku.rv@gmail.com, та прикріпіть своє фото. Через деякий час він з'явиться на сайті. Або завітайте до нашого магазину і напишіть про свої враження. Адресу нашого магазину ви можете знайти в меню "Контакти".